KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445075
nr 1444 5075
Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade, 1930,34x23, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:48:22
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)